1 | Tomasz Banach |
delegat |
Goleniów |
0 |
2 | Joanna Beściak |
delegat |
Przybiernów |
0 |
3 | Mateusz Bobek |
delegat |
Międzyzdroje |
0 |
4 | Jan Borowski |
delegat |
Świnoujście |
0 |
5 | Wiesław Borzęcki |
delegat |
Dobrzany |
0 |
6 | Krzysztof Czerwiński |
delegat |
Drawsko Pomorskie |
0 |
7 | Arkadiusz Czerwiński |
delegat |
Resko |
0 |
8 | Piotr Ćwikła |
delegat |
Łobez |
0 |
9 | Józef Domański |
delegat |
Trzebiatów |
0 |
10 | Radosław Drozdowicz |
delegat |
Świerzno |
0 |
11 | Paweł Filip |
delegat |
Dobrzany |
0 |
12 | Natan Fiutowski |
delegat |
Złocieniec |
0 |
13 | Ewelina Florczak |
delegat |
Złocieniec |
0 |
14 | Agnieszka Fudała (wygaśnięcie mandatu) |
delegat |
Brojce |
0 |
15 | Radosław Głuchowski |
delegat |
Drawsko Pomorskie |
0 |
16 | Marcin Gręblicki |
delegat |
Goleniów |
0 |
17 | Ewa Grzybowska |
delegat |
Wolin |
0 |
18 | Mirosław Hnatów |
delegat |
Golczewo |
0 |
19 | Anna Hoppe |
delegat |
Karnice |
0 |
20 | Andrzej Janas |
delegat |
Brzeżno |
0 |
21 | Bogdan Jaroszewicz |
delegat |
Nowogard |
0 |
22 | Grzegorz Jóźwiak |
delegat |
Dziwnów |
0 |
23 | Wojciech Kalinowski |
delegat |
Chociwel |
0 |
24 | Sylwia Kalmus - Samsel |
delegat |
Stara Dąbrowa |
0 |
25 | Jarosław Kapitan |
delegat |
Dziwnów |
0 |
26 | Tomasz Kaszlej |
delegat |
Gryfice |
0 |
27 | Marek Kleszcz |
delegat |
Stepnica |
0 |
28 | Sławomir Koruc |
delegat |
Brzeżno |
0 |
29 | Arleta Kościańska - Młynarczyk |
delegat |
Świerzno |
0 |
30 | Edward Krychowiak |
delegat |
Trzebiatów |
0 |
31 | Monika Kuźmińska |
delegat |
Węgorzyno |
0 |
32 | Anna Lech - Mikołajczyk |
delegat |
Osina |
0 |
33 | Jacek Liwak |
delegat |
Ińsko |
0 |
34 | Piotr Łakomy |
delegat |
Brojce |
0 |
35 | Lilia Ławicka |
delegat |
Przybiernów |
0 |
36 | Barbara Michalska |
wiceprzewodniczący |
Świnoujście |
0 |
37 | Danuta Mielcarek |
delegat |
Resko |
0 |
38 | Rafał Mielcarek |
delegat |
Rewal |
0 |
39 | Marzena Miksa |
delegat |
Maszewo |
0 |
40 | Marek Mikulec |
delegat |
Wierzchowo |
0 |
41 | Michał Moskiewicz |
delegat |
Kamień Pomorski |
0 |
42 | Konstanty Oświęcimski |
delegat |
Rewal |
0 |
43 | Piotr Pawlik |
delegat |
Mirosławiec |
0 |
44 | Ewa Pieńkowska |
delegat |
Stara Dąbrowa |
0 |
45 | Paweł Piesio |
delegat |
Maszewo |
0 |
46 | Edyta Podgórska |
delegat |
Płoty |
0 |
47 | Mirosław Przysiwek |
delegat |
Węgorzyno |
0 |
48 | Lech Puzdrowski |
delegat |
Karnice |
0 |
49 | Aneta Pyrgiel (wygaśnięcie mandatu) |
delegat |
Stara Dąbrowa |
0 |
50 | Małgorzata Różańska |
delegat |
Łobez |
0 |
51 | Joanna Różycka (wygaśnięcie mandatu) |
delegat |
Międzyzdroje |
0 |
52 | Mariusz Sira |
delegat |
Radowo Małe |
0 |
53 | Filip Sobczak (wygaśnięcie mandatu) |
delegat |
Maszewo |
0 |
54 | Jacek Socha |
delegat |
Kamień Pomorski |
0 |
55 | Andrzej Szczygieł |
przewodniczący |
Gryfice |
0 |
56 | Jan Szewczyk |
delegat |
Wierzchowo |
0 |
57 | Krzysztof Szwedo |
delegat |
Osina |
0 |
58 | Stanisław Szymczak |
delegat |
Chociwel |
0 |
59 | Paulina Wasilewska |
delegat |
Dobra |
0 |
60 | Bogdan Wilkowski |
delegat |
Wolin |
0 |
61 | Aleksandra Witkowska (wygaśnięcie mandatu) |
delegat |
Stara Dąbrowa |
0 |
62 | Stanisław Wojsznis |
delegat |
Płoty |
0 |
63 | Marcin Wolny |
delegat |
Nowogard |
0 |
64 | Roman Woźniak |
delegat |
Ińsko |
0 |
65 | Grzegorz Woźniak |
delegat |
Radowo Małe |
0 |
66 | Krzysztof Wrzesień |
delegat |
Dobra |
0 |
67 | Andrzej Wyganowski |
delegat |
Stepnica |
0 |
68 | Maciej Zieliński |
delegat |
Golczewo |
0 |
69 | Michał Zinowik |
delegat |
Brojce |
0 |
70 | Magdalena Żołędziewska |
delegat |
Międzyzdroje |
0 |